
1/2
BERRYALLOC CHATEAU CHARME LYS NATUR A LAMINATGULV
EAN5414404196279Varekode029370
Høy slitasjestyrkeKlassisk design - moderne kvalitet!Egnet til 4 forskjellige leggemønster
kr 299 /m2
Kun tilgjengelig på nett.
Finn ut hvor mye du trenger
Antall m²
1 pakke x 1.0161 m² = 1.02 m²
kr 303,81 pr/pakker
Est. på lager 20.04.21
BERRYALLOC CHATEAU CHARME LYS NATUR A LAMINATGULV
p029370
v029370
Detaljer
Høy slitasjestyrkeKlassisk design - moderne kvalitet!Egnet til 4 forskjellige leggemønsterVannbestandig
Berry Allocs Chateau-serie er elegant og imponerende! Designet for å tilføre ethvert hjem en chic - og allikevel - tradisjonell look. Chateau-serien tar utgangspunkt i det klassiske parkettgulvet og kan legges i velkjente mønstre slik som fiskeben. Det gamle har bestemt blitt nytt og moderne igjen.
Takket være moderne teknologi og en kvalitet i toppklasse får du alle fordelene med et moderne laminatgulv, samtidig som du med Chateau-serien kan velge et klassisk og majestetisk utseende.
Alle Chateau gulv har en slitesterk overflate. Her behøves ingen sliping eller voksing og overflaten er slitesterk, vannbestandig og enkel å rengjøre.
Kombinerer du flere gulv fra Chateau-serien kan du gjøre spenstige valg både hva gjelder mønster og farger i rommene dine. Her er det nesten bare fantasien som setter grenser!
Chateau-serien er laget for at du kan være kreativ.
For et helhetlig design finner du også sokkel- og overgangslister i 100 % fargetro gjengivelse til alle Berry Alloc-gulv.
Vedlikehold:
BerryAlloc laminatgulv er svært motstandsdyktig mot riper og er utrolig lett å vedlikeholde, men å ta noen enkle forholdsregler vil la deg forlenge levetiden på laminat. Bruk en støvsuger med en myk parkettbørste eller tørre, elektro-dusting kluter. Laminatgulvet krymper ikke i sollys og den høye kvaliteten sørger for at du kan få stor glede av gulvet uten misfarging. Holdbarheten til investeringen din er optimert gjennom å opprettholde nødvendig vedlikehold. Se våre vedlikeholdsinstruksjoner om du vil holde laminatgulvet ditt vakkert - dag etter dag.
Installasjon:
Alle design i Chateau-serien kommer i både A- og B-type design. A- og B-designet er samme gulv, men speiler hverandre. Basert på hvordan du ønsker å legge gulvet ditt kan det hende at du får behov for både A- og B-typen av gulvet ditt. Dette gulvet er beregnet for 4 forskjellige leggemønstre. Se monteringsveiledningen for nærmere info.
Leggemønstre:
- Fiskeben - her må du bruke både A- og B-typen av samme gulv.
- Skipsgulv - her kan du benytte bare A- eller bare B-typen.
- Stige - her kan du benytte bare A eller bare B-typen. Gulvet må hellimes
- Mosaikk - her kan du benytte bare A eller bare B-typen. Gulvet må hellimes
OBS! Viktig før start:
Opphold laminatgulvet i romtemperatur i minst 48 timer i uåpnet pakke før du starter installasjonen. Romtemperaturen må være minst 18 ° C før og under installasjonen.
Kvalitet og garanti:
Vi er så overbevist over kvaliteten på laminatgulvet vårt at vi stolt inkluderer livstidsgaranti ved bruk i bolig. Ved kommersiell bruk tilbyr vi 6 års garanti. Garantien for BerryAlloc høyteknologisk laminat dekker:
- Bleking
- Låseintegritet
- Flekkemotstand
- Vannmotstand
- Slitasjeskade
Tekniske spesifikasjoner:
- Lengde: 504 mm
- Bredde: 84 mm
- Tykkelse: 8 mm
- Slitestyrke: Høy, Klasse 32 AC4
- Høytrykkslaminat
- Vanntett
- Brannbestandig
- Antistatisk
- Pakken inneholder 24 planker
Antall pr. pakke1.0161
Leverandørens varenummer62001190
Vekt (i kg)7.45
Omtaler
Spørsmål og svar
Ingen spørsmål enda. Bli den første til å stille et spørsmål til dette produktet.