KAN DISSE VÆRE AV INTERESSE?

Nyhet
1/2

Gladkokken hybrid slipp-lett høy langpanne 32 x 26,5 x 8 cm

EAN5740007831829
Varekode069639
Ekstra høy kant på 8 cm3-lags stål med keramisk slipp-lett-belegg uten PFASKan brukes på alle koketopper, i ovn og på grill

Ekstra høy hybridlangpanne med keramisk slipp-lett-belegg, stor kapasitet og jevn varmefordeling til ovnsretter og bakverk.

1 199

Nettlager - Bestillingsvare

Est. på lager 22.04.26

Klikk & Hent

Utsolgt i alle butikker
GLADKOKKEN HYBRID SLIPP-LETT HØY LANGPANNE 32 X 26,5 X 8 CM
p069639
v069639

Detaljer

Ekstra høy hybridlangpanne med keramisk slipp-lett-belegg, stor kapasitet og jevn varmefordeling til ovnsretter og bakverk.

Denne høye langpannen er utviklet for deg som trenger ekstra kapasitet til lasagne, gratenger, gryteretter og bakeprosjekter. Den 8 cm høye kanten gir mer volum og gjør det lettere å håndtere retter med saus, fyll og væske.

Langpannen er laget i 3-lags rustfritt stål med keramisk slipp-lett-belegg som gjør at maten slipper lett, selv med lite fett. Den fungerer på alle koketopper, tåler høy varme i ovn og på grill, og er robust nok til å tåle metallredskaper i daglig bruk.

Spesifikasjoner

Materiale: 3-lags stål med keramisk non-stick-beleggKompatibilitet: Alle koketopper, inkludert induksjon og gassPFAS-fri: JaRengjøring: Håndvask eller oppvaskmaskin opptil 60 °COvnstemperatur: Opptil 260 °CBruksområde: Ovn, grill og alle koketopper

Tekniske spesifikasjoner

Størrelse: 32 × 26,5 × 8 cmFarge: SølvBruksområde: Gratenger, gryteretter, bakverk og store ovnsretterEgenskap: Ekstra høy kant for større kapasitet
Leverandørens varenummer5740007831829
Nobb No0
Vekt pr. stk / m2 (i kg)2.1
Volum13.154 (dm3 per salgsforpakning)
Spørsmålet og svaret vil bli vist her etter at det er besvart.
Ingen spørsmål enda. Bli den første til å stille et spørsmål til dette produktet.

Anbefalt til deg

2% bonus på alle kjøp, eksklusive medlemskupp, og gratis frakt*Bli medlem her!